image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Stęsknieni i głodni sztuki z ogromną radością informujemy, że Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie otwiera bramy i zaprasza!

Po kilkumiesięcznej nieobecności wracamy na scenę i zapraszamy swoich młodych i tych nieco starszych sympatyków Teatru na widownię! Nowy sezon artystyczny, ale również nowy rok szkolny rozpocznie Tosia i jej przyjaciel z piórnika… Oho! Nasz teatralny Szpieg Agrafka podejrzał i podsłuchał…

„Witaj w piórniku mały ludziku będziesz tu mieszkał przyzwyczaj się”.

Wiecie już na jaką bajkę chcemy Was zaprosić? Tak! To oczywiście „Plastusiowy pamiętnik” w reż Edyty Januszewskiej! Tosia i jej plastelinowy przyjaciel zagrają dla Was już 19 września o godz. 16.00.

Oho! Ale to nie wszystko. Teatralny Szpieg Agrafka podpowiada, że już 26 września o godz. 16.00 do teatru przywita kolejny bohater – Miś Tymoteusz w towarzystwie swojego przyjaciela Psiuńcia! Jeśli macie ochotę przywitać nowego gościa i przeżyć z nim kilka przyjemnych chwil podczas premiery spektaklu „Tymoteusz i psiuńcio” w reż. Joanny Rząp i Katarzyny Bały – nie może Was zabraknąć!

Nie bądź na dystans z Teatrem!

Pamiętaj! U nas możesz czuć się bezpiecznie!

Zapraszamy na premierę prasową spektaklu „Tymoteusz i Psiuńcio” 23 września o godz. 12.00. Zainteresowanych Państwa prosimy o potwierdzenie przyjścia.

Plakat informujący o spektaklu

Źródło: UM Będzin