image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Koncert „Śpiewamy i grajmy dla Mamy”, cotygodniowe spotkanie „ZaGrajmy z TCK”, XIII Turniej Tańca Dance conTESSt „The TOP of TESS”, Dzień Dziecka z „Alicją w krainie czarów” i codzienna Gra Kryptologiczna – “Kulturalne Szyfry Kwarantanny”. Wszystko to w najbliższym czasie w Tarnogórskim Centrum Kultury! Oczywiście z uwagi na epidemię – w bezpiecznej wersji online! Polecamy!

26 maja, godz. 18:00
„Śpiewamy i grajmy dla Mamy”

Specjalnie zorganizowany koncert online dla wszystkich Mam. Artystami, którzy umilą słuchaczom wieczór będą dzieci należące do grup wokalnych oraz instrumentalnych z dzielnicowych oddziałów Tarnogórskiego Centrum Kultury.

Strona internetowa: https://tiny.pl/7rttr

26 maja, godz. 19:00
„ZaGrajmy z TCK!” odc. 8
Duch walki, rywalizacja i potyczki online. To wszystko czeka graczy i kibiców w cotygodniowym spotkaniu „ZaGrajmy z TCK” organizowanym na facebooku Tarnogórskiego Centrum Kultury w każdy wtorek o godz. 19:00. Niezmiennie zagramy w League of Legends, Heartstone oraz Starcraft II.

Strona internetowa: https://tiny.pl/7rtmt
Wydarzenie na Facebooku: https://tiny.pl/7rtmf

28 maja, godz. 18:00
XIII Turniej Tańca Dance conTESSt „The TOP of TESS” – online

To już trzynasta edycja Turnieju Tańca Dance conTESSt „THE TOP of TESS”. Tym razem zapraszamy do udziału w formie online. Tancerze będą mieli okazję zaprezentować się solo lub w duecie w kategoriach przestrzennych takich jak „Tańcząc z wilkami” i „Taniec na kwadracie”.

Regulamin turnieju: https://tiny.pl/7rtqb
Strona internetowa: https://tiny.pl/7rtxf

31 maja, od godz. 11:00
Dzień Dziecka z „Alicją w krainie czarów” – online

Tegoroczny Dzień Dziecka spędzimy online z „Alicją w krainie czarów”. Przygotowaliśmy dla uczestników m.in. konkurs „Wierszuj z Panem Gąsienicą”, „Ucztę u Marcowego Zająca” oraz warsztaty z dobrych manier oraz tworzenia nietypowych bukietów. Można również dołączyć do wspólnego tworzenia „słownika z jajem” oraz pobrać specjalnie zaprojektowaną z tej okazji kolorowankę.

Strona internetowa: https://tiny.pl/7rg37
Wydarzenie na Facebooku: https://tiny.pl/7rg35

Zachęcamy również do dalszego udziału w Grze Kryptologicznej – Kulturalne Szyfry Kwarantanny, która odbywa się codziennie (bez weekendów) na facebooku TCK.

Źródło: UM Tarnowskie Góry