image_pdfimage_print
image_pdfimage_print

Już jest! Przyjechała do nas najnowsza kolekcja gadżetów miejskich sygnowanych nowym logiem – ECO BIERUŃ. ZIELONA LINIA rozmaitych produktów ma za zadanie promować ekologiczne postawy i przypominać mieszkańcom Bierunia, że wszyscy razem odpowiedzialni jesteśmy za stan środowiska naturalnego. Chciejmy zatem wspólnie, ale też każdy z osobna zadbać o ekologię w Bieruniu.

ZIELONA LINIA, czyli tzw. Eco Gadżety będą Wam rozdawane jako upominki i jako nagrody. Śledźcie na bieżąco facebookowy Fanpage miejski Miasto Bieruń, a będziecie dowiadywać się o konkursach i innych przedsięwzięciach, w ramach których wygrać będzie można zestaw gadżetów sygnowanych logiem ECO BIERUŃ.

Mamy nadzieję, że akcesoria te będą Wam na codzień służyć (są to praktyczne produkty) i każdego dnia przypominać, że Bieruń przaje ekologii! Mamy nadzieję, że zmobilizuje to nas wszystkich do działań mających na celu uczynienie Bierunia Miastem EKO!

Co można wygrać?

  • Torby z juty (poręczne i ekologiczne)
  • Zielony parasol składany z logo ECO BIERUŃ
  • Odblaski – koniczynki (w formie breloczka) sygnowane logiem ECO BIERUŃ
  • Zielone notesy z recyklinkgu z długopisem ekologicznym w zestawie (oczywiście z logo ECO BIERUŃ)
  • Skoroszyty (blok A5) – sygnowane logiem ECO BIERUŃ
  • Długopisy biodegradowalne (wykonane z papieru) – z logo ECO BIERUŃ

Na tym nie koniec!

Mamy też dla Was smakołyki!

  • Cukierki – KRÓWKI – w opakowaniu sygnowanym ECO BIERUŃ
  • Kolorowe lizaki – też oczywiście sygnowane logiem ECO BIERUŃ

UWAGA! Jak wiecie, trwają w mieście tzw. ZIELONE KONTROLE przeprowadzane przez urzędników i strażników miejskich. W ramach wizyt w Waszych domach, kontrolujący sprawdzają m.in. jak segregujecie śmieci i czym palicie w piecach. Robią to po to, by Wam doradzić, wyjaśnić, pokazać, zachęcić… Pamiętajcie, że są do Waszej dyspozycji! Celem kontroli nie jest nakładanie kar na mieszkańców, ale edukowanie ich i zachęcanie do zmiany złych przyzwyczajeń. W ramach ZIELONYCH KONTROLI pracownicy Urzędu Miejskiego i funkcjonariusze Straży Miejskiej rozdawać będą lizaki i krówki. Zaopatrzą Was również w ekologiczne odblaski! CZYTAJ WIĘCEJ – KLIKNIJ.

Źródło: UM Bieruń